חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

אלדר שיווק מדווחת על זינוק של כ-300% בהיקף המכירות: "רבעון שיא במכירות מאז שנת 2021"

Facebook WhatsApp Mail

סימני חזרתם של הרוכשים לשוק הנדל"ן באים לידי ביטוי גם בדיווחי אלדר שיווק אשר מדווחת על צמיחה של כ-300% בהיקף המכירות וחזרתם של הרוכשים למימוש במשרדי המכירות. החברה, הטמיעה במסגרת פעילותה את שירותי הייעוץ של חברת אלדר משכנתאות ומציעה ליזמים השונים פתרונות מימון מגוונים, ומסייעת לרוכשי הדירות בתהליך קבלת משכנתא נכונה בתנאים אטרקטיביים, מה שסייע להגדיל את היקף המכירות וזירז את הרוכשים בתהליך קבלת ההחלטה לרכישת הדירה.

אלדר שיווק, החברה הגדולה בישראל לשיווק נדל"ן אשר במשך עשר השנים האחרונות ברציפות מדורגת במקום ה-1 במדד BDI CODE, מדווחת על תוצאות שיא וצמיחה של כ-300% בהיקף המכירות ביחס לרבעון הקודם. החברה ציינה כי קצב המכירות מתחילת השנה מזכיר את קצב המכירות של שנת השיא, בשנת 2021.

"התאמנו עצמנו לתנאי השוק ולצרכים של לקוחות הקצה ויצרנו שירות ייחודי המתאים מסלולי משכנתא נוחים ומותאמים לכל לקוח. אנו מזהים הבנה של הציבור של העובדה שמחירי הדירות חוזרים לעלות והביקושים הכבושים מתחילים להפוך למימושים הבאים לידי ביטוי ברכישות מוגברות. יצרנו חיבורים ושיתופי פעולה עם גורמים שונים וגיבשנו קבוצות רוכשים רבות, שבמסגרת כל אחת מהן נרכשו כמה עשרות דירות בפרויקטים השונים אותם אנו משווקים ברחבי הארץ". מספר מנכ"ל אלדר שיווק, רוני כהן.

רוני כהן – מנכ"ל אלדר שיווק (צילום: דוד סקורי)

לפי נתוני משרד האוצר, בחודש ינואר נמכרו כ-2,735 דירות חדשות בשוק החופשי (לא כולל תוכנית המחיר למשתכן). "אני מעריך שבחודשים הקרובים נמשיך לראות זחילה של המחירים כלפי מעלה וזאת בין היתר לאור ירידת הריבית, הביקושים הגוברים לדירות עם ממ"ד, הטבות המימון של הקבלנים והמשך תהליך התייקרות תשומות הבניה בכלל ושכר העבודה בפרט ועוד."

אלדר שיווק הוקמה בשנת 1999 ע"י עמיר שאלתיאל והינה חלק מקבוצת הנדל"ן הרב תחומית "קבוצת אלדר" אשר מוחזקת גם על ידי בנק לאומי באמצעות חברת הבת "לאומי פרטנרס". החברה מכרה מיום הקמתה מעל 31,000 דירות בהיקף של כ-44 מיליארד שקלים ונחשבת לחברה הגדולה ביותר בישראל.

בשיתוף Channel22