חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

הבלוק

אזורים

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

Sold Out

שדרות רוטשילד של באר שבע

ברוכים הבאים אל אזורים הבלוק באר שבע - הפרויקט הטרנדי של באר שבע המתפתחת. אזורים הבלוק ממוקם בציר רגר, אשר מכונה כבר היום "שדרות רוטשילד של באר שבע". בזכות אדריכלות פנים חכמה, עיצוב חדשני ושדרת חנויות, בתי קפה ומסעדות בקומת הרחוב, הפרויקט מציע חווית מגורים יוצאת דופן באזור.
התכנון והעיצוב מספקים מענה לכל הרגלי וצרכי החיים של דייריו. יחד עם המיקום המרכזי, מהווים מוקד משיכה למשפחות וזוגות צעירים ואיכותיים מכל רחבי הארץ. בפרויקט דירות בגדלים ומטיפוסים שונים, המאפשר למשפחות ליהנות מדירות קלאסיות מרווחות לצד דירות בוטיק אורבניות.

אודות היזם: אזורים הינה אחת מחברות היזום והבנייה הגדולות והמובילות בישראל.
מאז שנוסדה בשנת 1964 ועד היום בנתה אזורים מעל 200,000 דירות למשפחות בכל רחבי הארץ וצברה מוניטין של חברה בעלת איתנות פיננסית ויכולת מקצועית ברמה בינלאומית. המקצועיות הבלתי מתפשרת לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, הופכים את אזורים לאחת החברות הבולטות והמתקדמות בתחום הנדל"ן בישראל. כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת ובונה אזורים מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחות מושלמת לדייריהן – לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. כל פרויקט מתוכנן בקפידה בדגש על על רשת בטחון פיננסית, ביצוע ללא פשרות, אדריכלות עדכנית ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*