חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

מתחם מטרופוליס בדנר

מטרופוליס

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

Coming Soon

לחיות בלב שכונה קסומה

פרויקט פינוי בינוי בלב שכונת הגפן ברמת גן - 2 בניינים מרהיבים וחדשניים בני 22 קומות המציעים 203 דירות חדשות במפרט גבוה ומפנק. מאחורי הפרויקט ובצמוד לו משתרע גן השקדייה המושקע והמטופח, ובו מתקני שעשועים ומשחקים לילדים.
שכונת הגפן נחשבת לאחת משלוש השכונות המבוקשות ברמת גן. בעיר שבה הלוקיישן קובע את איכות וסגנון החיים, מיקום השכונה עושה את כל ההבדל – עם קירבה נוחה למוסדות החינוך והפנאי בעיר, לתל אביב ולפארק הירקון, לתחנה העתידית של הקו האדום של הרכבת הקלה וכן ליציאה מהעיר.
השכונה נמצאת בימים אלו בעיצומה של התחדשות מבורכת, שתפיח רוח חדשה בסביבה האיכותית והוותיקה, ותשמר את היתרונות הרבים שבה. תוך שנים ספורות יתפתח בשכונה אזור אומנותי, תרבותי, צעיר ובועט, המלא בחיים לאורך כל שעות היום, עם מגוון מקומות בילוי ואווירה יוקרתית שמזכירה את השכונות הפופולריות של תל אביב.

אודות היזם:
מטרופוליס - מהחברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות העירונית וביזמות האורבנית בישראל, הוקמה ב-2011 ומתמחה בייזום, פיתוח ובניית פרויקטים למגורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מטרופוליס מנוהלת על ידי רו"ח אודי בלום ונמצאת בבעלות שתי קבוצות מובילות במשק הישראלי- אלייד ואלדר. הניסיון הניהולי, הידע והמקצוענות שצברה לאורך השנים, ממקמים את מטרופוליס בקביעות בראש המדדים הנחשבים - מדד Dun's100, BDI, מדד ההתחדשות העירונית, תו השקיפות ואחרים.
בשנים האחרונות מקדמת החברה ביצוע, תכנון ורישוי של כ-40 פרויקטים בהיקף של כ-9,000 יח"ד.
החברה איכלסה מעל 1,000 יח"ד במיקומים נחשקים בערי הביקוש של מרכז הארץ- תל אביב, גבעתיים, רמת גן, הרצליה ועוד.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*