חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

שקד על הפארק

עץ השקד & א. חבר

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

בשיווק

הכניסו את הטבע ישר לפתח הבית

מגדירים סגנון חיים חדש באור יהודה.
לגור במרכז גוש דן ולהיות קרובים לכל מרכזי הבילוי, התרבות והתעסוקה או לגור קרוב לטבע וליהנות מסביבה ירוקה, נוף ואוויר נקי?
מהיום אתם יכולים ליהנות מכל העולמות. פרויקט שקד על הפארק הינו קונספט מגורים מרהיב הצומח במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה נווה איילון שבאור יהודה.
מתחמי המגורים מוקפים ריאות ירוקות ופארקים מרהיבים אשר יכניסו את הטבע ישר לפתח ביתכם.
161 יחידות הדיור הבנויות ב-2 מתחמי מגורים – במיקומים סמוכים המעניקים לכם מגוון רחב של אפשרויות מגורים.

עיצוב אדריכלי מוקפד ומרשים
הפרויקט שלנו מחולק ל-2 מתחמים. מתחם אחד מציג 2 מגדלונים בני 13 קומות לצד קוטג׳ים אורבניים המיועדים לשלושה דיירים בלבד בכל אחד, מוצר פרימיום של דירות גן ופנטהאוז יחיד על קומה.
מתחם הבוטיק מונה 2 בניינים בני 6 קומות בעלי לובי משותף וחלל לייף סטייל בקומת המרתף.
הפרויקט בעיצוב אדריכלי מוקפד והמתחמים יושבים על ריאה ירוקה בכניסה לשכונה ויוצרים מתחם מגורים איכותי ומרשים ששם את איכות החיים שלכם במרכז. המתחם כולל חדר דיירים משותף וחניון תת קרקעי.
מבחר דירות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים עם מפרט עשיר ומפנק, לובי מעוצב ומזמין, חניה פרטית תת קרקעית ומחסן לכל דירה.

שכונת נווה איילון - חווית מגורים נגישה
בלב המרכז המבוקש, במיקום הטוב ביותר בבקעת אונו ובמרחק 10 דק' בלבד מת"א, נמצאת העיר אור יהודה. השכונה החדשה והירוקה של גוש דן – "נווה איילון" ממוקמת דרומית לרמת אפעל ובסמוך לרמת פנקס.
השכונה תכלול כ-2,500 יחידות דיור לצד מבני מגורים, מוסדות חינוך חדשים ואיכותיים, מרכזי מסחר ופנאי, פארקים, גינות משחק, בריכות אקולוגיות, שבילים ירוקים לריצה ורכיבה על אופניים, קאנטרי וכל זאת לצד נחל איילון.
בסמוך לשכונה עתיד להיבנות מתחם התעסוקה והבילוי המודרני OPARK אשר יכלול תחנת מטרו צמודה.

על היזם: מהיום שבו הוקמה עץ השקד בשנת 2006, הם עושים את אותו הדבר – מייצרים נדל"ן איכותי בכל נקודה בישראל. המהנדסים והמהנדסות, אנשי הביצוע והאדריכליות בעץ השקד, הם אנשי המקצוע הכי טובים בישראל, מסיבה אחת פשוטה: הם יודעים לבנות את מה שהכי טבעי והכי מתאים למקום. הם לא מגיעים למקום חדש ומחפשים לפרסם את עצמם, אלא להפך – איך להגשים את החלום של התושבים הוותיקים והחדשים ביישוב, בהרמוניה עם השכונה, הקהילה והטבע. קבוצת עץ השקד משלבת זרוע יזמית, היוזמת ומתכללת פרויקטים בכל רחבי הארץ, מא' ועד ת', וזרוע ביצועית – עץ השקד הנדסה – שמספקת עבודת בנייה איכותית הן עבור פרויקטים של עץ השקד, והן עבור יזמים חיצוניים המבקשים לעבוד עם אנשי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל. רכישת דירה היא כמו כל דבר שעושים בפעם הראשונה: רכיבה על אופניים, לימודים באוניברסיטה ואפילו הקמת משפחה. ברגע שמבינים יותר, הכל נעשה פשוט ובהיר. תרגישו בבית :)

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*