חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

ECO הרצליה

גינדי & זיתוני

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

Sold Out

סיפור ההצלחה הבא מבית גינדי זיתוני

בתכנון של ECO הרצליה הושם דגש רב על תחושת מרחב לדיירים. בקומפלקס דירות מרווחות ומתוכננות בצורה פונקציונלית, איכותית ומוקפדת.
המתחם כולל 3 מגדלי יוקרה בני 9-10 קומות. הקומפלקס היוקרתי מתוכנן תוך שמירה על מרווח גדול בין הבניינים, מה שמעצים את תחושת המרחבים והפרטיות ממנה נהנים הדיירים. הבניינים מתהדרים בגגות מקושתים, אשר מעניקים למתחם אופי מיוחד והופכים אותו לאייקון אדריכלי מזוהה.
הפרויקט מתוכנן כחלק מתפיסת המגורים "אקו-קונספט", שמהותה סביבת חיים ירוקה, חשיבה על צרכי המשפחה לאורך שנים ושמירה על איכות הסביבה.

אודות היזמים:
קבוצת זיתוני הינה קבוצת חברות בנייה המתמחה בייזום, בתכנון, בבנייה ובשיווק למגורים באזור השרון ובגוש דן. הקבוצה נוסדה בשנת 1987, ופועלת בשיתוף פעולה עם חברת משה ויגאל גינדי. הקבוצה מנוהלות על ידי אבי זיתוני, חבר הנהלת ארגון הקבלנים והבונים בתל-אביב יפו, דור שני למשפחת קבלנים ובעל ניסיון רב בתחום הבנייה למגורים.

חברת גינדי החזקות הינה חברה פרטית עם איתנות פיננסית והון עצמי גבוה. החברה מנהלת את עסקיה בתבונה ובזהירות, תוך שיתוף פעולה רב שנים עם הבנקים הגדולים בישראל. חוסן כלכלי זה, איתנותה העסקית והמוניטין של המותג “גינדי החזקות”, מאפשר לחברה ליצור ללקוחותיה חווית מגורים יוצאת דופן בפרויקטים האיכותיים אשר בונה החברה באזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בגוש דן.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*