חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

Gaya

קבוצת לוינשטין

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

Sold out

חווית מגורים כפרית

פרויקט GAYA תוכנן ככפר אורבני המשמר את רוח המושבה הייחודית של גן יבנה עם מרחבים ירוקים, בשילוב פיתוח סביבתי, נוחות ותשתיות עירוניות מודרניות - במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה של גן יבנה.

תכנון השכונה החדשה מבוסס על בניה נמוכה תוך חיבור לערכים ולתפיסת חיים של סביבה כפרית וכולל שבילים עם שפע של מרחבים ירוקים, פארק מרכזי ענק, פינות משחק לילדים, רחובות פסטוראליים עטופי ירק, מרכז מסחרי נגיש, קריית חינוך מתקדמת, שפע מתקנים לפעילות ספורט, שבילי אופניים והרבה אנרגיות טובות. הכל קרוב, הכל נגיש ועטוף בירוק. GAYA הינו פרויקט של בנייני בוטיק בני 4 קומות, הכוללים 19 יחידות דיור בלבד בכל בניין. האדריכלות העכשווית
והמינימליסטית של הפרויקט מאופיינת בפרופורציות מאוזנות ובפונקציונליות אופטימלית לאיכות חיים מושלמת.

אודות היזם: קבוצת לוינשטין מובילה את ענף הבנייה כבר למעלה מ-70 שנה. הקבוצה הינה חלק מתאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדל”ן. החברה בונה ומשווקת דירות חדשות במבחר פרויקטים מובילים ברחבי הארץ. הפרויקט יבוצע ע”י חברת לוינשטין נתיב אשר נמנית על החברות בקבוצת לוינשטין ולה נסיון רב בביצוע פרויקטים מורכבים.
המכנה המשותף לכלל החברות בקבוצה: יצירת חוויית מגורים אופטימלית של איכות חיים על ידי תכנון מתקדם, אדריכלות עכשווית, בנייה איכותית ורמת גימור גבוהה.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*