חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

אנחנו קבוצת אלדר

אלדר ב-60 שניות

קבוצת אלדר היא קבוצת נדל"ן רב תחומית הכוללת ארבע חברות: אלדר שיווק המובילה את תחום שיווק הנדל"ן בישראל, מטרופוליס בשותפות עם קבוצת אלייד - היוזמת ומפתחת פרויקטים בתחום היזמות האורבנית, אלדר השקעות המתמחה בארגון והקמה של פרוייקטי נדל"ן מגוונים ואלדר משכנתאות המציעה ייעוץ משכנתאות, התאמת פתרונות מימון ותמהילי משכנתא מגוונים המתואמים אישית לכל לקוח. מאז הקמתה בשנת 1999 על ידי עמיר שאלתיאל, בולטת הקבוצה בנוף הנדל"ן הישראלי בזכות אופייה הייחודי והיצירתי, שיטות העבודה החדשניות וצוות מקצועי ומגובש המוביל לתוצאות מצוינות.

1k

משפחות שקיבלו מפתחות

בפרויקטים מגוונים שמבצעת קבוצת אלדר באמצעות מטרופוליס ואלדר השקעות.

5k

יחידות דיור בהתחדשות עירונית

חברת מטרופוליס יוזמת ומפתחת פרויקטים הכוללים אלפי יחידות דיור באזורים נחשקים במרכז הארץ.

31k

דירות חדשות שנמכרו ללקוחות

אלדר שיווק היא החברה המובילה בישראל לשיווק פרויקטים וממוקמת, מזה שנים רבות, במקום הראשון בדירוג BDI.

100k מ"ר

היקף הקמה לקבוצות רכישה

אלדר השקעות מקימה בהצלחה עשרות אלפי מטרים בקבוצות רכישה לדיור ולמשרדים, משלב הייזום הראשוני ועד למסירת מפתחות הנכסים לחברי הקבוצה.

מבנה
הקבוצה

החברה המובילה לשיווק פרויקטים למגורים בישראל המציבה רף גבוה של מקצוענות וחדשנות בתחום. כל פרויקט באלדר שיווק נדל"ן זוכה לליווי וליעוץ צמוד, החל משלב התכנון והאסטרטגיה, דרך בניית הזהות המותגית, תמחור הפרויקט והובלת מהלכי הפרסום וכלה במכירת כל הדירות בפרויקט.

חברה שנולדה מתוך היכרות מעמיקה עם עולם רוכשי הדירות ופיצוח של הצורך במשכנתא זולה ומותאמת לכל לקוח. לשם כך, גייסנו את טובי המומחים ובראשם עומדת ד"ר מרים שוורץ-זיו הינה סגנית דיקן לבינלאומיות בבית הספר למנהל עסקים ומרצה בכירה במימון.

חברה עם ניסיון עשיר המתמחה בניהול וארגון קבוצות רכישה בישראל, ביזמות של יחידות דיור באירופה וייזום ותפעול פרויקטי בוטיק להשכרה בישראל.

מהחברות הגדולות והמובילות ביזמות אורבנית המתמחה בפיתוח, ייזום ובניית אלפי פרויקטים למגורים באזורים מבוקשים תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מוחזקת בשותפות עם קבוצת אלייד.

קבוצת אלדר

עמיר שאלתיאל יו"ר קבוצת אלדר צלם: איל יצהר

עמיר שאלתיאל

יו״ר ומייסד קבוצת אלדר

רוני כהן

מנכ״ל אלדר שיווק

רו"ח אודי בלום

מנכ"ל מטרופוליס

אלי בנברון, רו"ח

מנכ"ל אלדר השקעות & משנה ליו"ר