חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility
לוקיישן בבקשה Eldar Location
Elder Property

Blue & The City

רוטשטיין

שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
 

Blue & The City

רוטשטיין

בשיווק

לחיות בין ת"א לים מול נוף כחול מושלם

להתעורר לנוף של ים, לרדת ברגל לחוף ולפתוח את היום בבית הקפה הקבוע עם קרואסון חם. עוד בוקר שגרתי של חוויית מגורים בין תל אביב לים -Blue &The City , בת-ים. מצד אחד מגדל יוקרה עם כל הפינוקים – 400 מ' מחוף ימה של בת-ים. מצד שני, כל מה שיש לתל אביב להציע רק מספר תחנות ברכבת הקלה, שתחכה לכם ממש מתחת לבית.

מגדל Blue &The City מתנשא לגובה 35 קומות במפגש הרחובות הרצל וז‘בוטינסקי ובסמוך לחוף הים. כל חללי הפרויקט תוכננו בקפידה תוך שימוש בחומרים איכותיים, כדי להעניק לכל דייר איכות חיים גבוהה. לובי המגדל, המשלב אור טבעי וריהוט עכשווי בגובה כפול, קיבל תשומת לב מיוחדת מאדריכלי הפנים. דיירי המגדל ייהנו מ-6 מפלסי מרתפים וחניה תת קרקעיים, מעליות מהירות, מועדון כושר פרטי, פיתוח סביבה בתכנון מעצב נוף – בסטנדרטים האיכותיים ביותר, הכל בהתאם לתפישת המגורים המשלבת נוף של ים עם יוקרה בלתי מתפשרת.

אודות היזם: השם רוטשטיין מלווה נאמנה את ענף הבניה בארץ כבר למעלה מ- 60 שנה. מאז הוקמה, הטביעה החברה את חותמה בשוק הבניה הפרטי והציבורי ברחבי הארץ. הקפדה דקדקנית על ניהול הנדסי ואיכות ללא פשרות הם המאפיינים הבולטים של החברה. אלה הם ערכי היסוד שלה. חברה רוטשטיין הינה חברה ציבורית העוסקת ביזום וביצוע פרויקטים גדולים למגורים ברחבי הארץ.

שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*