חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

Exchange

אזורים

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

בשיווק

Exchange the way you live

המהפכה האורבנית של רמת גן יוצאת לדרך עם מתחם ייחודי וראשון מסוגו. המתחם ממוקם במפגש בין ארלוזורוב וז'בוטינסקי, במקום בו שכן מפעל השוקולד המיתולוגי של עלית. הפרויקט כולל מתחם אורבני תוסס ובו מגדל מגורים, מגדל עסקים וביניהם פארק יפהפה ופאסאז' שוקק ומלא בחנויות, מסעדות, בתי קפה ומוקדי מסחר.
מגדל המגורים, המתנשא לגובה 55 קומות, מפוסל ביד אמן בעיצוב אווירודינמי מרהיב. הקצוות המעוגלים, קירות הזכוכית היפהפיים והגובה המרשים, יוצרים מראה אייקוני עוצמתי בקו הרקיע של גוש דן. המגדל מציע חווית מגורים יוקרתית הכוללת לובי עצום ומפואר וקומת גלריה מרווחת עם חללי אירוח מעוצבים ואיזורי עבודה אורבניים, פרטיים ומשותפים. בנוסף, המגדל מציע בריכה חצי אולימפית מפנקת ויפהפייה עם 600 מטר של מיטות שיזוף, דשא ומלתחות מעוצבות.

אודות היזם: אזורים הינה אחת מחברות היזום והבנייה הגדולות והמובילות בישראל.
מאז שנוסדה בשנת 1964 ועד היום בנתה אזורים מעל 200,000 דירות למשפחות בכל רחבי הארץ וצברה מוניטין של חברה בעלת איתנות פיננסית ויכולת מקצועית ברמה בינלאומית. המקצועיות הבלתי מתפשרת לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, הופכים את אזורים לאחת החברות הבולטות והמתקדמות בתחום הנדל"ן בישראל. כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת ובונה אזורים מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחות מושלמת לדייריהן – לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. כל פרויקט מתוכנן בקפידה בדגש על על רשת בטחון פיננסית, ביצוע ללא פשרות, אדריכלות עדכנית ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*