חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

LIFE TOWER

נווה בניין

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

בשיווק

פארק הים, בת ים

חברת נווה בנין גאה להשיק את LIFE TOWER פארק הים בת ים, מגדל מגורים יוקרתי הנישא לגובה 33 קומות ומציע תפיסת מגורים הוליסטית, השמה דגש על איכות, יוקרה, סטנדרט, עיצוב מוקפד ובחירת מפרטים באיכות גבוהה .
אתם מוזמנים ליהנות מחוויית מגורים הנושקת לפארק ולים, מלובי כניסה מפואר ולובאים קומתיים מעוצבים, חדר כושר פרטי לרווחת הדיירים, שדרת חנויות יוקרתית, בתי קפה ומלון בקונספט אורבני.
הדירות מתוכננות לפרטים הקטנים ביותר, מרביתן כוללות סוויטת הורים מרווחת, חלל מגורים מרווח הכולל מפתחי אור גדולים, מפרט טכני עשיר עדכני ומרפסת נוף מפנקת. מגדל המגורים מתהדר בפנטהאוזים מרהיבים עם מרפסות גג גדולות מול הים.
מיקומו האופטימלי של המגדל בקצה הצפוני מערבי של פארק הים, מאפשר נוף לכיוון צפון ולים כמו גם נגישות מעולה לצירי התנועה הראשיים ולמגוון פתרונות התחבורה הציבורית שבאזור.

אודות היזם: חברת "נווה בנין" חרטה על דגלה את נושא הבניה הירוקה, התחברה באופן מושלם עם תכנון המרחבים הירוקים של שכונת "פארק הים" והפכה אותם למציאות ברת- קיימא. בכדי להעצים את תחושת הרוגע והשקט בליבו של הכרך האורבני הגדול בישראל, תוכננה בפרויקט מרפסת בוסתן מרהיבה לרווחת דיירי המגדל.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*