חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

MUNDO

גיא & דורון לוי

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

בשיווק

מונדו - נכנסים לעולם חדש

הפרויקט היוקרתי ממוקם בבאר יעקב הירוקה, ומגלם בתוכו את השילוב האידיאלי של בניה בתכנון מתקדם, יחד עם סביבת מגורים רעננה וחדשנית, המעודדת אורח חיים בריא ומאוזן.
MunDO נמצא ברובע השלו, בשכונה נעימה וירוקה שעוצבה ותוכננה לפרטים, באופן שבו היא תוכל להעניק לתושביה איכות חיים גבוהה בתנאי נוחות מקסימליים.

להתקדם לסביבה מרעננת
באר יעקב הירוקה היא הבשורה החדשה והמרעננת של העיר. שבילי אופניים, מסלולי הליכה וריצה, פארקים וגנים רחבי ידיים ומתקני פנאי וכושר נוספים, הם רק חלק מהאלמנטים המתקדמים בהם מצוידת השכונה, שעוצבה בתכנון אורבני חדשני ומתקדם.
בנוסף, בימים אלו נבנה בשכונה מרכז עסקים חדש, בו יוקמו שפע אפשרויות מסחר, פנאי, תעסוקה ובילוי, לצד מוסדות ציבור וחינוך חדשים ושירותים נוספים, שהופכים את העיר למקום נוח ואידיאלי לגור בו.

על הפרויקט: כולל 2 בניינים הנהנים מתכנון חכם ומוקפד עם מפרט טכני עשיר ויוקרתי. שני הבניינים מתהדרים בלובי עם חלל כניסה כפול וחדר דיירים מרווח.
MUNDO מציע תמהיל דירות מרווחות ומפנקות, החל מ-5 ועד 6 חדרים, ביניהן דירות דופלקס ופנטהאוזים מעוצבים. דיירי MUNDO ייהנו ממרפסות מפנקות, שתוכננו באופן המעניק מרחב, פרטיות ומבט אל נופה השלו של באר יעקב הירוקה, וחלונות מטבח הפונים לאור טבעי.

אודות היזם: מאז שנת 1994 בונה חברת גיא & דורון לוי אלפי יחידות דיור בפרויקטים
חדשניים ויוקרתיים בשכונות נבחרות ברחבי הארץ.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*