חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

UNIK & MORE

אמריקה ישראל & עץ השקד

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

Sold Out

אבן התכשיט החדשה של יבנה

פרויקט Unik & More הממוקם ביבנה הירוקה, נבנה לפי תקן מחמיר של בניה ירוקה, בתכנון הפרויקט והעיצוב נעשתה חשיבה מעמיקה על כל פרט, בזכות סגנון הבנייה המדורג, חלק גדול מהדירות פונות אל נחל יבנה המתפתל. בנוסף לפארק הירוק, מחבר את המבנים שטח משותף גדול וממנו גישה נוחה ונעימה אל השכונה. בפרויקט יבנה הירוקה תכננו את החיים בעיר לצד החיים בטבע, את הסביבה כחלק בלתי נפרד מהמרחב האדריכלי, תוך יצירת סביבת מגורים המשלבת עיצוב פורץ דרך לצד טכנולוגיות בנייה מתקדמות באיכות הגבוהה ביותר.

הפרויקט ממוקם בשכונה החדשה בעלת המרחבים הירוקים מכל עבר, נוף פתוח, אוויר צח ובנייה ירוקה על פי תקן משרד התמ"ת של מבני המגורים, בית הספר, מערכת פינוי אשפה פניאומאטית ועוד.
ביבנה הירוקה מרכזי קניות מגוונים, בתי ספר וגנים חדשים ובמרכזה של השכונה פארק ענק עם משחקים מותאמים לילדים, מתקני ספורט אינטראקטיביים, שבילי אופניים והליכה, בריכה אקולוגית פסטורלית ושלל פינות ישיבה מוצלות. לשכונה גישה קלה לעורקי תנועה מרכזיים כמו כביש 20- ו 42 ומהם לכל חלקי הארץ.

אודות היזמים:
אמריקה ישראל להשקעות הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחומי הנדל”ן, היזמות וההשקעות. בין בעלי מניות בחברה נמנים קבוצת “מגדל” – קבוצת הביטוח הגדולה בישראל ו-”בנק מרכנתיל דיסקונט מקבוצת בנק דיסקונט”. החתירה של חברת אמריקה ישראל להשקעות בע״מ למצוינות בתחום היזמות העסקית והנדל״ן באה לידי ביטוי במגוון הרחב של פרויקטים בהיקפים שונים החל משכונות מגורים, דרך מרכזי עסקים ופנאי ועד בנייני משרדים. אופייה הדינאמי של אמריקה ישראל והתבססותה בתחום הנדל”ן והכרת השוק לעומקו מובילה את החברה להיות פורצת דרך וחדשנית בעלת תכנון אורבני חכם וארוך טווח המציב את האדם והקהילה במרכז.

עץ השקד היא קבוצת נדל"ן ישראלית הגאה לבנות בתים לאנשים שאוהבים לחיות פה ורוצים להרגיש בדירה שלהם הכי בבית.
לעץ השקד זרוע יזמית וביצועית והיא הכתובת מא' ועד ת' עבור לקוחותיה. יכולת ייחודית זו מעניקה ביטחון, שיתוף פעולה הדוק ומבטיחה את התוצר האיכותי ביותר בכל פרויקט, בקבוצה הון אנושי מובחר של מהנדסים, אדריכלים ואנשי מקצוע בתחום האמונים על התכנון הליווי, הפיקוח על האיכות והשירות בכל שלב – מרגע רכישת הדירה וגם אחרי מסירת המפתח.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*