חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility

Unik Urban

ע. לוזון & דניה

 
שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
לוקיישן בבקשה Eldar Location

בשיווק

למשפחה שלכם מגיע ליהנות בגדול

תחשבו גדול, תחשבו יוקרתי, תחשבו גמיש. למשפחה שלכם מגיע ליהנות מדירות גדולות ומרווחות הנבנות בסטנדרט גבוה במיוחד, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים העמידים לאורך שנים. לכל הדירות מרפסות גדולות הנהנת מפרטיות מירבית, ומחניות תת קרקעיות בשני מפלסים.
פרויקט UNIK URBAN יוצר אקו סיסטם מושלם בו הכל נמצא במרחק הליכה: מתחם מגורים ייחודי ויוקרתי ובו 2 בנייני בוטיק ומגדל בן 18 קומות, מתחם תעסוקה בציפוי יוקרתי של קירות זכוכית בשטח של כ- 3,000 מ״ר הפרוסים על פני 4 קומות,
מתחם מסחר, בילוי ופנאי (STREET MALL) בן שתי קומות בשטח כולל של 900 מ״ר.

אודות היזמים: עמוס לוזון יזם בנשמתו, החל את פעילותו בתחום הנדל״ן בשנת 1985, בייזום פרויקטים בעיר פתח תקווה. בשנת 1995 הקים את חברת ע. לוזון נכסים והשקעות בע״מ, בה הוא מכהן כבעלים ומנכ״ל בפועל. מראשית הקמתה בלטה חברת ע. לוזון בנוף הנדל״ן הישראלי והינה מזוהה יותר מכל עם הקמת פרויקטים יוקרתיים וייחודיים, תוך שימת דגש על רמת תכנון, בנייה פרפקציוניסטית, הקפדה על רמת גימור בסטנדרטים גבוהים ובחירת אנשי המקצוע מהמעולים בישראל.

דניה חברת הבנייה והתשתיות מהגדולות בישראל, מזה עשרות שנים, מטביעה את חותמה על תצורת הבנייה בישראל, באמצעות מגוון רחב של פרויקטים מרשימים ומורכבים, לרבות בתחום התשתיות הלאומיות, הקמה של שכונות מגורים יוקרתיות, כמו גם במרכזים מסחריים משרדים משוכללים. כל זאת מבצעת קבוצת דניה תוך הפגנת יכולות יוצאות דופן לתכנון וביצוע פרויקטים מורכבים, המשלבים מצוינות ניהולית והנדסית, שיטות בנייה מתקדמות, הקפדה יתרה בנושאי בטיחות ומתן איכות ושירות ללא פשרות.

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו
    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*